Wyścigi w Nowym Borku
24 września 2017 r.

24 września w Nowym Borku odbyły się ostatnie w tym sezonie wyścigi rowerowe.
Podsumowaliśmy też cały sezon 2017 i ogłosiliśmy końcową klasyfikację Grand Prix Powiatu Zambrowskiego.

Przedstawiamy wyniki wyścigów:

Grupa przedszkolna – 6 uczestników, wszystkie dzieci zostały nagrodzone medalami.

Rocznik 2009 – 2010 (5 uczestników)
1. Oliwier Ryczkowski
2. Hubert Drużyński
3. Jakub Sadłowski

Rocznik 2007 – 2008 (7 uczestników)
4. Rafał Grodzki
5. Nikodem Łuniewski
6. Szymon Zalewski

Rocznik 2005 – 2006 (4 uczestników)
1. Mikołaj Werpachowski
2. Paweł Biały
3. Piotr Gwardiak

Rocznik 2002 – 2004 (4 uczestników)
1. Jakub Gwardiak
2. Dominik Ogrodnik
3. Eliza Szymczuk

Kobiety (3 uczestniczki)
1. Paulina Kazimierska
2. Małgorzata Szymczuk
3. Anna Gwardiak

Mężczyźni, rowery inne niż szosowe (9 uczestników)
1. Tomasz Gwardiak
2. Kamil Ryczkowski
3. Jerzy Skuza

Mężczyźni do 50 lat, rowery szosowe (11 uczestników)
1. Tomasz Surawski
2. Janusz Wróbel
3. Rafał Urban

Mężczyźni powyżej 50 lat, rowery szosowe (16uczestników)
1. Zbigniew Milewski
2. Leszek Skonieczny
3. Andrzej Bart

Grand Prix Powiatu Zambrowskiego

W Grand Prix klasyfikowani byli mieszkańcy powiatu, uczestniczący w wyścigach przez cały sezon. Były to wyścigi o puchar wójtów Gmin Szumowo, Rutki, Kołaki Kościelne,Zambrów, Wysokie Mazowieckie, puchar Burmistrza Miasta Zambrów oraz Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego. W klasyfikacji uwzględniono 6 najlepszych wyników zawodnika (kilku wzięło udział we wszystkich zawodach!).

Oto końcowa klasyfikacja:

Kobiety

  1. Małgorzata Szymczuk
  2. Eliza Szymczuk
  3. Anna Gwardiak

Mężczyźni, rowery inne niż szosowe

  1. Tomasz Gwardiak
  2. Dawid Gwardiak
  3. Jerzy Skuza

Mężczyźni do 50 lat, rowery szosowe

  1. Artur Myśliński
  2. Rafał Piwoński
  3. Tomasz Kosek

Mężczyźni powyżej 50 lat, rowery szosowe

  1. Andrzej Bart
  2. Marek Modzelewski
  3. Jan Rokicki

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestników naszych wyścigów, i już dziś zapraszamy na przyszłoroczne imprezy!

Wyścigi w Nowym Borku
24 września 2017 r. – GALERIA II

Wyścigi w Nowym Borku
24 września 2017 r. – GALERIA I

Rajd rowerowy Zambrów – Siemianówka
2 – 3 września 2017 r. – GALERIA

Wyścigi w Paproci Dużej

27 sierpnia 2017 r. w Paproci Dużej miała miejsce kolejna z naszych imprez rowerowych. Tym razem były to wyścigi podwójne: Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego i Mistrzostwa Podlaskiego Służb Mundurowych.

Pomimo niesprzyjającej pogody (deszcz kilkakrotnie zmusił nas do przerwania zawodów) wyścigi możemy zaliczyć do udanych!

Poniżej przedstawiamy wyniki we wszystkich kategoriach.

Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego w kolarstwie

Grupa przedszkolna – 16 uczestników, wszystkie dzieci zostały nagrodzone medalami.

Rocznik 2007 – 2009 (13 uczestników)

  1. Rafał Grodzki
  2. Emilia Ejsymont
  3. Hubert Drużyński

Rocznik 2004 – 2006 (10 uczestników)

  1. Dominik Ogrodnik
  2. Piotr Gwardiak
  3. Paweł Biały

Rocznik 2001 – 2003 (6 uczestników)

  1. Jakub Gwardiak
  2. Oliwier Zawistowski
  3. Jakub Płoński

Kobiety

  1. Paulina Kazimierska

Mężczyźni, rowery inne niż szosowe (5 uczestników)

  1. Jerzy Skuza
  2. Dawid Gwardiak
  3. Artur Wardaszka

Mężczyźni do 50 lat, rowery szosowe (6 uczestników)

  1. Tomasz Surawski
  2. Krystian Kamiński
  3. Artur Myśliński

Mężczyźni powyżej 50 lat, rowery szosowe (12 uczestników)

  1. Zbigniew Milewski
  2. Leszek Skonieczny
  3. Andrzej Bart

Mężczyźni powyżej 60 lat, rowery szosowe  – kategoria dodatkowa

  1. Andrzej Bart
  2. Edmund Łapuć
  3. Tadeusz Wróblewski

 

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Służb Mundurowych

Kobiety (3 uczestniczki)

  1. Izabela Kłosowska (Policja)
  2. Anna Gwardiak (OSP)
  3. Małgorzata Szewczyk (OSP)

Mężczyźni, rowery inne niż szosowe (13 uczestników)

  1. Jakub Borowski (PSP)
  2. Tomasz Gwardiak (OSP)
  3. Wojciech Fiećko (PSP)

Mężczyźni do 50 lat, rowery szosowe (9 uczestników)

  1. Paweł Nowosielski (Placówka SG w Kuźnicy)
  2. Waldemar Sadowski (PSP)
  3. Piotr Giedrojś (SW)

Mężczyźni powyżej 50 lat, rowery szosowe

  1. Wojciech Banasik (PSP)
  2. Tadeusz Wróblewski (SW)