Spędź z nami majówkę na sportowo i zapisz się na 3 Zambrowski Bieg Uliczny

Stadion Miejski w Zambrowie

9.00 biegi dla dzieci na płycie stadionu
(zapisy są prowadzone w kwietniu u nauczycieli wychowania fizycznego w zambrowskich szkołach)
W dniu imprezy dzieci biorące udział w biegach towarzyszących zgłaszają się na trybuny przy płycie głównej stadionu, gdzie będą ustawiane do startu wg. kategorii wiekowej

10.20 – start biegu z bieżni stadionu na 10 km ulicami Zambrowa
(trasa z atestem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki)
należy mieć ukończone 16 lat

10.30 – start biegu z bieżni stadionu na 5 km ulicami Zambrowa
należy mieć ukończone 16 lat

Biuro zawodów, szatnia, toalety:
w nowym budynku Zambrowskiego Klubu Sportowego OLIMPIA, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8

Parking dla uczestników imprezy przy budynku Klubu
(wjazd tylko od ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego)

Aby wziąć udział w biegach na 5 i 10 km należy się zapoznać się z regulaminem imprezy i wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na http://www.czasomierzyk.pl/zapisy2017/iiizambrowskibieguliczny/ oraz uiścić opłatę startową w wysokości 20 zł.

Każdy z uczestników, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal. Dla zwycięzców przewidziano puchary oraz nagrody finansowe.

W ramach obydwu biegów będzie prowadzona klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn. Wyłonimy także Najlepszą Zambrowiankę i Najlepszego Zambrowianina w biegu głównym na 10 km (warunkiem jest okazanie dowodu osobistego wydanego przez Burmistrza Miasta Zambrów).

Wszyscy zawodnicy startujący w Biegu na 5 i 10 km muszą zostać zweryfikowani w dniu imprezy w Biurze Zawodów w godzinach 8.00 – 10.00. W Biurze Zawodów zawodnicy otrzymają pakiet startowy zawierający: t-shirt, numer startowy wraz z elektronicznym chipem do pomiaru czasu oraz talon na ciepły posiłek.

Informujemy, iż oddano do licytacji dwa honorowe numery startowe (numer 1 w biegu na 5 km oraz numer 100 w biegu głównym na 10 km) na 3 Zambrowski Bieg Uliczny z przeznaczeniem na leczenie i rehabilitację mieszkanki Gminy Zambrów – Eryki Kaczyńskiej. Eryka urodziła się z wadą wrodzoną narządów ruchu. Nie ma prawej rączki i kości długich w nóżkach. Gdy się urodziła ważyła 1510 gram. Lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. Eryka jest wesołym i pełnym życia dzieckiem. Pojawiła się szansa na to, że Eryka w przyszłości będzie chodzić.

Adresy licytacji:

  1. charytatywni.allegro.pl/1-numer-startowy-na-3zbu-1-maja-2017-na-5-km-i4485431
  2. charytatywni.allegro.pl/100-numer-starowy-na-3-zbu-1-maja-2017-na-10-km-i4485459

Zapraszamy do licytacji!

Z myślą o dzieciach i młodzieży przygotowaliśmy biegi towarzyszące, które odbędą się na płycie stadionu już od godziny 9.00. W biegach towarzyszących mogą wziąć udział dzieci i młodzież uczęszczające do zambrowskich szkół i przedszkoli. Zapisy są prowadzone u nauczycieli wychowania fizycznego w zambrowskich szkołach.  Liczba miejsc jest ograniczona do 400 miejsc. Nie ma możliwości dopisania dziecka w dniu zawodów.

W dniu imprezy dzieci biorące udział w biegach towarzyszących zgłaszają się na trybuny przy płycie głównej stadionu, gdzie będą ustawiane do startu wg. kategorii wiekowej.

Każdy uczestnik biegów towarzyszących otrzyma ma mecie pamiątkowy medal, dla zwycięzców zaplanowano puchary.

ZAPRASZAMY!

Organizatorzy:

Burmistrz Miasta Zambrów

Stowarzyszenie Sportowo Rekreacyjne SPORTEAM

Uczniowski Klub Sportowy ORKAN przy Szkole Podstawowej Nr 3