Wyniki III Maratonu Szosowego Zambrów 2017

Wczoraj w Zambrowie odbył się III Maraton Szosowy. Zawodnicy mieli do wyboru 4 dystanse: 50, 80,140, 200 km. Łącznie wystartowało 136 zawodników, zaś na mecie stawiło się 133 (kobiet: 17, mężczyzn: 116).

Na poszczególnych dystansach statystyki przedstawiają się następująco:
50 km: 27 (kobiet: 6, mężczyzn: 21)
80 km: 51 (kobiet: 8, mężczyzn: 43)
140 km: 29 (kobiet: 3, mężczyzn: 26)
200 km: 26 (kobiet: 0, mężczyzn: 26)

PEŁNE WYNIKI:

numer nazwisko imię miejscowość dystans czas
Dystans 200 km
58 Ciecierski Michał Ostrołeka 200 km 05:10:09.652
69 Tomasz Jarkowski Ostrołęka 200 km 05:10:12.896
37 Zaranko Grzegorz Pisz 200 km 05:10:13.378
189 Nadany Mariusz Sadowne 200 km 05:10:16.388
60 Wróbel Janusz Ostrów Mazowiecka 200 km 05:10:16.745
56 Zawistowski Grzegorz Paproć Duża 200 km 05:26:04.990
43 Stanisław Ruchlicki Białystok 200 km 05:37:07.618
63 Nowicki Paweł Ełk 200 km 05:43:58.599
62 Zalewski Paweł Ełk 200 km 05:44:43.628
66 Werpachowski Jacek Zambrów 200 km 06:04:20.365
59 Piwoński Rafał Osowiec 200 km 06:04:41.092
32 Raducha Krzysztof Zambrów 200 km 06:05:36.226
46 Bart Andrzej Zambrów 200 km 06:05:41.846
73 Czarnacki Marian Ostrów Mazowiecka 200 km 06:05:50.633
5 Stankiewicz Piotr Białystok 200 km 06:06:13.844
61 Skonieczny Leszek Ostrów Mazowiecka 200 km 06:06:21.214
44 Myśliński Artur Zambrów 200 km 06:06:59.344
50 Zdrojkowski Adam Zambrów 200 km 06:07:06.306
51 Kwiatkowski Robert Jeziorko 200 km 06:17:19.906
41 Głębocki Przemysław Brwinów 200 km 06:21:53.445
71 Jasiński Grzegorz Ostrów Mazowiecka 200 km 06:23:37.926
39 Modzelewski Marek Zambrów 200 km 06:47:19.943
52 Torenc Robert Biała Podlaska 200 km 06:50:57.742
72 Niepiekło Rafał Jabłonna Lacka 200 km 07:09:26.300
55 Czaplinski Mirosław Dywity 200 km 07:09:26.488
38 Godlewski Alojzy Wysokie Mazowieckie 200 km 07:36:46.089
36 Lipiński Marcin Pisz 200 km DNF
45 Kosek Tomasz Józef Zambrow 200 km DNF
67 Supiński Tomasz Łomża 200 km DNF
Dystans 140 km
191 Osiński Kamil Ciechanowice 140 km 03:56:59.247
23 Mierzwiński Grzegorz Wysokie Mazowieckie 140 km 04:08:35.145
8 Szymański Sylwester Suwałki 140 km 04:09:31.144
29 Brzozowski Grzegorz Wysokie Mazowieckie 140 km 04:23:36.647
25 Brzostek Dorota Warszawa 140 km 04:23:44.197
26 Brzostek Mirosław Warszawa 140 km 04:23:47.645
13 Konopka Kazimierz Kolno 140 km 04:27:00.597
12 Skrodzki Stanisław Kolno 140 km 04:27:01.958
21 Milewski Sławomir Ptaki 140 km 04:27:02.671
17 Kowalczyk Andrzej Kolno 140 km 04:27:03.662
65 Gliwa Andrzej Bielsk Podlaski 140 km 04:39:03.161
54 Karczewski Radosław Czyżew 140 km 04:39:04.705
15 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 140 km 04:39:05.380
22 Makowiecki Jarosław Olszewka 140 km 04:39:07.953
2 Leszek Kleczkowski Ostrołeka 140 km 04:39:08.134
16 Prusiński Janusz Kolno 140 km 04:41:56.128
19 Recielski Krzysztof Warszawa 140 km 04:56:44.617
9 Gryś Piotr Białebłoto-Stara Wieś 140 km 04:58:16.187
11 Serowik Edward Kolno 140 km 04:58:57.122
7 Gershon Ronen Tel Aviv 140 km 05:02:27.930
34 Skibniewski Eugeniusz Szumowo 140 km 05:02:47.663
33 Papież Krzysztof Szumowo 140 km 05:02:48.851
35 Borowski Eugeniusz Zambrów 140 km 05:02:48.919
132 Kazimierska Paulina Ostrów Mazowiecka 140 km 05:03:16.916
14 Matulewicz Marek Białystok 140 km 05:15:00.754
28 Front Grzegorz Białystok 140 km 05:34:15.922
190 Busziński Przemysław Łomża 140 km 06:00:21.351
10 Tatko Jacek Łomża 140 km 06:28:52.856
30 Tabędzka Katarzyna Srebrny Borek 140 km 06:30:52.661
Dystans 80 km
192 Wojciechowski Mateusz Wólka Radzymińska 80 km 02:07:52.120
167 Niedźwiedzki Sławomir Troszyn 80 km 02:07:53.919
148 Aleksandrowicz Dariusz Ostrołeka 80 km 02:07:55.251
48 Robert Dziudziek Adamówek 80 km 02:08:00.862
111 Wiszowaty Krzysztof Ostrołęka 80 km 02:11:59.370
172 Szurnicki Robert Ostrołęka 80 km 02:16:24.425
146 Gajda Łukasz Białystok 80 km 02:16:24.624
173 Szewczak Daniel Warszawa 80 km 02:18:56.181
94 Romanowski Kamil Marki 80 km 02:18:57.480
152 Nasiłowski Jarosław Warszawa 80 km 02:19:06.978
151 Stelmaszczyk Grzegorz Warszawa 80 km 02:19:07.912
145 Gajda Tomasz Stok Lacki 80 km 02:19:08.465
140 Zbrzeźniak Igor Raszyn 80 km 02:24:51.914
169 Mrówka Andrzej Antonie 80 km 02:26:18.624
153 Żebrowski Leszek Łomża 80 km 02:27:16.929
170 Łupiński Kazimierz Łomża 80 km 02:31:07.427
163 Kołodziejczyk Michał Ostrołęka 80 km 02:35:21.479
128 Rokicki Jan Szumowo 80 km 02:40:36.670
156 Szymanski Marek Łomża 80 km 02:46:29.374
142 Bejnarowicz Ryszard Augustów 80 km 02:55:44.389
147 Załuska Wiesław Wysokie Mazowieckie 80 km 03:13:56.436
120 Daniszewski Kazimierz Szumowo 80 km 03:14:03.435
194 Kwiatkowski Mariusz Zambrów 80 km 03:14:04.438
127 Banasik Wojciech Srebrna 80 km 03:18:49.386
162 Dąbrowski Mariusz Zambrów 80 km 03:20:52.386
159 Ogórkowski Wojciech Zambrów 80 km 03:21:07.881
161 Wądołowski Konrad Wola Zambrzycka 80 km 03:21:15.129
114 Wróblewski Tadeusz Wysokie Mazowieckie 80 km 03:23:42.389
134 Skomorowski Zbigniew Wysokie Mazowieckie 80 km 03:24:02.356
119 Karolasz Bogusław Wysokie Mazowieckie 80 km 03:24:16.104
118 Złotkowska Danuta Wysokie Mazowieckie 80 km 03:24:36.691
121 Liżewski Mirosław Szumowo 80 km 03:30:17.683
122 Lipiński Edward Szumowo 80 km 03:30:18.554
130 Rosiak Robert Szumowo 80 km 03:34:18.135
126 Chojnowski Andrzej Szumowo 80 km 03:37:20.857
131 Szymczuk Małgorzata Szumowo 80 km 03:49:18.933
154 Wiącek Martyna Zambrów 80 km 03:49:19.683
141 Szyszko Leszek Zambrów 80 km 03:49:20.189
143 Jastrzębski Marcin Ostrów Mazowiecka 80 km 03:49:23.126
158 Kruszewski Leszek Jarosław Zambrów 80 km 03:49:24.819
137 Truchel Miroslaw Zambrow 80 km 03:49:24.925
107 Reinke Barbara Zambrów 80 km 03:50:10.948
129 Miller Justyna Zaręby Kościelne 80 km 03:50:11.068
113 Olszewski Jacek Zambrów 80 km 03:50:11.580
112 Rakoczy Henryk Zambrów 80 km 03:50:12.675
108 Góralczyk Henryk Zambrów 80 km 03:50:12.867
157 Saniewska Magdalena Zaręby Święchy 80 km 04:19:08.863
155 Saniewska Joanna Zaręby Święchy 80 km 04:19:13.354
160 Dmochowski Łukasz Zambrów 80 km 04:29:50.351
136 Rzepka Krzysztof Rabka Zdrój 80 km 04:29:50.623
135 Święcka Lidia Rosochate Kościelne 80 km 04:29:50.905
Dystans 50 km
195 Milewski Zbigniew Wysokie Mazowieckie 50 km 01:21:05.323
188 Lemański Hubert 50 km 01:21:05.825
196 Deszczyński Dariusz Wysokie Mazowieckie 50 km 01:21:11.819
92 Krysiewicz Piotr Warszawa 50 km 01:30:53.868
99 Grabowski Robert Zambrow 50 km 01:33:46.834
187 Łowicki Mateusz Białystok 50 km 01:34:52.128
185 Dunikowski Andrzej Zambrów 50 km 01:36:22.323
103 Klepacki Mateusz Ostrów Mazowiecka 50 km 01:39:50.476
168 Mrówka Katarzyna Antonie 50 km 01:39:58.192
80 Gwardiak Jakub Srebrny Borek 50 km 01:41:49.603
74 Gwardiak Tomasz Srebrny Borek 50 km 01:41:50.857
90 Rykowski Dominik Zambrów 50 km 01:46:31.923
96 Siudakiewicz Adam Łomża 50 km 01:46:33.446
98 Kucharski Piotr Łomża 50 km 01:47:32.836
88 Bujko-Zielińska Ewa Zambrów 50 km 01:49:19.089
86 Kaliszewski Michał Szczuczyn 50 km 01:54:54.368
193 Sutkowski Jacek Zambrów 50 km 02:01:40.723
106 Dmochowski Krzysztof Zambrów 50 km 02:04:28.955
77 Daniszewska Wiesława Szumowo 50 km 02:14:02.136
100 Szymczuk Eliza Żabikowo Prywatne 50 km 02:14:02.877
186 Gogol Wojciech Grabówka 50 km 02:14:15.503
105 Dąbrowski Grzegorz Zambrów 50 km 02:18:41.216
85 Tatko Jakub Łomża 50 km 02:27:05.369
84 Tatko Michał Łomża 50 km 02:27:10.260
76 Levi Tzahi Warszawa 50 km 03:02:58.867
83 Tatko Joanna Łomża 50 km 03:02:59.303
75 Borowska Urszula Zambrów 50 km 03:02:59.386