Rajd rowerowy Zambrów – Siemianówka
2 – 3 września 2017 r. – GALERIA

Komunikat

Rajd do Siemianówka odbędzie się 2-3.09.2017r. Wyjazd o godzinie 8.00 z parkingu przy kościele pw. Józefa Rzemieślnika, al. Wojska Polskiego.

Organizator zapewnia napoje oraz samochód techniczny, w którym będzie można zostawić torby, plecaki itp.

W miejscu docelowym zaplanowana jest obiadokolacja oraz śniadanie na drugi dzień.

Rajd odbędzie się zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Prosimy zabrać ze sobą: kask, kamizelkę odblaskową, dętkę itp.

Życzymy miłej wyprawy!

Wyścigi w Paproci Dużej

27 sierpnia 2017 r. w Paproci Dużej miała miejsce kolejna z naszych imprez rowerowych. Tym razem były to wyścigi podwójne: Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego i Mistrzostwa Podlaskiego Służb Mundurowych.

Pomimo niesprzyjającej pogody (deszcz kilkakrotnie zmusił nas do przerwania zawodów) wyścigi możemy zaliczyć do udanych!

Poniżej przedstawiamy wyniki we wszystkich kategoriach.

Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego w kolarstwie

Grupa przedszkolna – 16 uczestników, wszystkie dzieci zostały nagrodzone medalami.

Rocznik 2007 – 2009 (13 uczestników)

  1. Rafał Grodzki
  2. Emilia Ejsymont
  3. Hubert Drużyński

Rocznik 2004 – 2006 (10 uczestników)

  1. Dominik Ogrodnik
  2. Piotr Gwardiak
  3. Paweł Biały

Rocznik 2001 – 2003 (6 uczestników)

  1. Jakub Gwardiak
  2. Oliwier Zawistowski
  3. Jakub Płoński

Kobiety

  1. Paulina Kazimierska

Mężczyźni, rowery inne niż szosowe (5 uczestników)

  1. Jerzy Skuza
  2. Dawid Gwardiak
  3. Artur Wardaszka

Mężczyźni do 50 lat, rowery szosowe (6 uczestników)

  1. Tomasz Surawski
  2. Krystian Kamiński
  3. Artur Myśliński

Mężczyźni powyżej 50 lat, rowery szosowe (12 uczestników)

  1. Zbigniew Milewski
  2. Leszek Skonieczny
  3. Andrzej Bart

Mężczyźni powyżej 60 lat, rowery szosowe  – kategoria dodatkowa

  1. Andrzej Bart
  2. Edmund Łapuć
  3. Tadeusz Wróblewski

 

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Służb Mundurowych

Kobiety (3 uczestniczki)

  1. Izabela Kłosowska (Policja)
  2. Anna Gwardiak (OSP)
  3. Małgorzata Szewczyk (OSP)

Mężczyźni, rowery inne niż szosowe (13 uczestników)

  1. Jakub Borowski (PSP)
  2. Tomasz Gwardiak (OSP)
  3. Wojciech Fiećko (PSP)

Mężczyźni do 50 lat, rowery szosowe (9 uczestników)

  1. Paweł Nowosielski (Placówka SG w Kuźnicy)
  2. Waldemar Sadowski (PSP)
  3. Piotr Giedrojś (SW)

Mężczyźni powyżej 50 lat, rowery szosowe

  1. Wojciech Banasik (PSP)
  2. Tadeusz Wróblewski (SW)

Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego
27 sierpnia 2017 r. – GALERIA cz. II

Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego
27 sierpnia 2017 r. – GALERIA cz. I